Англійська для дітей

Послуги

Курси англійської мови для дітей в Одесі

Ми покажемо вашій дитині, що англійська – це не складно та нудно, а весело та цікаво. Завдяки сучасним методикам Ваша дитина полюбить англійську та відвідуватиме заняття із задоволенням. А після закінчення навчання отримає сертифікат міжнародного зразка.

Заявка

Програми навчання

Школа Yogy English Одеса

Діти 6-11 років

1200
 • 8 занять/місяць
 • 1 заняття – 60 хвилин

Діти 6-11 років

1400
 • 8 занять/місяць
 • 1 заняття – 80 хвилин
 • Підготовка до YLE

Інтенсив

2000
 • 8+4 занять/місяць
 • 1 заняття – 80 хвилин
 • Підготовка до YLE
 • Speaking club

Англійська для дітей – чому Yogy English?

https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/why-img-1.webp

Глибоке занурення

Цікаві тематики занять та розмовний клуби допоможуть швидко та впевнено заговорити англійською. А система «нова тема + практика» дозволить не просто зрозуміти матеріал, а навчитися застосовувати його в мові.
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/why-img-2.webp

Зручна система оплати та заморозки

З нами не потрібно хвилюватися як заплатити за цілий курс навчання, тому що можна вносити оплату помісячно, а у разі пропуску занять – абонемент можна тимчасово заморозити
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/why-img-3.webp

100% Результат

Професіоналізм викладачів та сучасні методики допомагають легко освоювати матеріал, не втрачаючи інтересу та мотивації. Наприкінці кожної теми відбувається тестування, яке допомагає наочно відслідковувати прогрес і радіти результатам.
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/why-img-4.webp

Максимальный комфорт

Ми цінуємо Ваш час, тому швидко підберемо максимально зручний графік (ранок, день, вечір), зручний формат (офлайн або онлайн) та відповідну за рівнем групу.

На курсі "Англійська для дітей":

 • Курс англійської мови для дітей розроблений таким чином, що дитина швидко закохується не тільки в саму мову, а й у процес навчання.
 • Завдяки унікальній методиці викладання та залученню різних видів пам’яті та сприйняття, дитина вивчає англійську мову як рідну.
 • Опануєте базові принципи побудови пропозиції
 • Основний акцент навчання спрямований на розмовну мову, яка базується на гарній граматичній та лексичній базі. Завдяки чому дітки не тільки не мають мовного бар’єру, а й говорять грамотно.
 • Програма навчання розрахована на складання міжнародного Кембриджського іспиту після проходження курсу

Англійська для дітей з Yogy English в Одесі

Англійська давно стала міжнародною мовою, і з кожним роком її поширення лише збільшується. Найкраще починати вивчення саме у дитячому віці, коли у дитини формуються основні мовні навички та її мозок найкраще сприймає та запам’ятовує звук іноземної мови. Пізніше структури мозку, відповідальні за розвиток мови, стають менш гнучкими. Саме тому дорослим вивчення іноземної мови дається найважче.

Діти здатні дуже швидко засвоювати англійську, але за однієї умови – цей процес має приносити задоволення. Тому навчання у різних вікових категоріях має свої особливості.

У Yogy English ми розробили спеціальні методики навчання для дітей різних рівнів та вікових груп. У нашому центрі діти не перевантажуються сухою інформацією, оскільки заняття відбуваються у пізнавальній ігровій формі. Курс англійської мови для дітей розроблений таким чином, що дитина швидко закохується не тільки в саму мову, але й у процес навчання.

Завдяки унікальній методиці викладання та залученню різних видів пам’яті та сприйняття, дитина вивчає англійську мову, як рідну, Основний акцент навчання спрямований на розмовну мову, яка базується на гарній граматичній та лексичній базі. Завдяки такій методиці у дітей немає мовного бар’єру, а мова стає чистою та грамотною. 

Програма навчання розрахована на складання міжнародного Кембриджського іспиту після проходження курсу. Іспити для дітей завжди проходять у дружній обстановці та ускладнюються від рівня до рівня. Така система дозволяє дітям звикнути до думки про те, що іспит – це лише перевірка знань, і стимулює дітей досягати результату. 

Підготовка дітей до міжнародних Кембриджських іспитів - це:

https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/wh-1.webp

Об'єктивне оцінювання

Батьки завжди точно знають на якому рівні англійська у дитини. Складаючи Кембриджський іспит, учень проходить незалежну, від думки шкільного вчителя чи викладача курсів, перевірку знань.
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/wh-2.webp

Практична підготовка до дорослих іспитів

Структура іспиту ідентична структурі ДПА, ЗНО та іншим дорослим іспитам. Забираємо картинки – отримуємо ЗНО чи PET.
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/wh-3.webp

Психологічна підготовка до дорослих іспитів

Кембриджські іспити для дітей завжди проходять у дружній обстановці та ускладнюються від рівня до рівня, що дозволяє дитині звикнути до думки про те, що в екзамені немає нічого страшного і це звичайна перевірка знань, яку він уже багато разів успішно проходив.
https://yogy-eng.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/wh-4.webp

Мотивація

Система навчання та щорічна необхідність скласти іспит стимулює дітей досягати результату

Відгуки наших учнів

Курси Англійської мови в Одесі Онлайн курси Английської мови для дітей і дорослих грн. +38 (073) 30-24-386 english.yogy@gmail.com

Подобається абсолютно все: насамперед звичайно, що тут справді навчають англійської та видно результат, абсолютно з нуля дитина може спілкуватися, використовує граматичні конструкції, пише, читає. Дуже імпонує доброзичлива атмосфера, привітні працівники! Діє класна система знижок на другого та наступного дітей із сім'ї. Діти із задоволенням йдуть на заняття, завжди позитивно відгукуються про навчання.

5 5
Курси Англійської мови в Одесі Онлайн курси Английської мови для дітей і дорослих грн. +38 (073) 30-24-386 english.yogy@gmail.com

Виявила класний варіант курсів для дитини. Чудовий варіант для підлітків. Доступні ціни, приємні освітяни, нова унікальна методика подання інформації. Малокомплектні групи. Дитині подобається, біжить із задоволенням. Результати за короткий період вже в наявності. Нам подобається. Хочу висловити подяку!

5 5
Курси Англійської мови в Одесі Онлайн курси Английської мови для дітей і дорослих грн. +38 (073) 30-24-386 english.yogy@gmail.com

Вибирали школу для дитини, дуже задоволені. Хороше місце розташування, дитина без проблем сама добирається. Після занять завжди виходить задоволений і із задоволенням біжить на заняття знову. Хочу сказати спасибі викладачам та керівництву за створення незвичайної методики та вміння підібрати ключик до кожної дитини. Удачі та процвітання!

5 5

Запишіться на безкоштовний урок

або отримайте консультацію, щоб познайомитися з нашим центром ближче

  Англійська
  БАТЬКИ + ДІТИ

  Курс паралельного навчання ідеально підійде для тих, хто:

  • Забирає дітей зі школи та щастить на навчання
  • Не любить даремно витрачати години в очікуванні кінця занять дитини
  • Цінує свій час
  • Завжди розвивається

  В основному єдиним часом щось освоїти для мам є ті моменти, коли дитина теж чимось зайнята, але витрати часу на дорогу вбивають цю можливість докорінно. Тому в центрі вивчення іноземних мов Yogy English розроблено безліч спільних варіантів.

  Програми навчання

  Школа Yogy English Одеса

  Діти

  1200 або 1400
  • 8 занять/місяць
  • 1 заняття – (60/80) хвилин

  Батьки Заняття у групі

  1260
  • 8 занять/місяць
  • 1 заняття – (60/80) хвилин

  Батьки Заняття індивідуально

  2880
  • 8 занять/місяць
  • 1 заняття – (60/80) хвилин

  Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами